Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Ludo: :) de film opent trouwens met een soort slapbass funkrockme...
Daniël.: Zeer sterke performance inderdaad, die gaandeweg steeds bete...
Stonehead: Gaga lanceert een eigen sociaal netwerk. http://mashable.com...
Storm: @Stonehead: LOL!...
Storm: Joep Pelt is zwaargewond bij een ongeluk in Afrika. Zijn vro...
vonx: jaja kost wat maar dan heb je ook wat...
Stonehead: Nieuw nummer "My Heart Beats": http://soundcloud.com/veronic...
JJ: Hey, Phil Lynott staat niet op de foto!?...
Stonehead: Midden-Europese bands overspoelen Nederland! (Zie ook dit hi...
George: Ja, daar ben ik ook benieuwd naar. Justin de deur uit en wee...
Prikkie: Meneer Martin is nog steeds geen happy bunny: http://www.roa...
Stonehead: Adresje: http://www.wishfulmusic.nl/index.php/nieuws/14-alge...
mara van uden: Rood and his band, Nighthawks at the Diner, are from the Net...
Prikkie: Gek genoeg ben ik wel benieuwd. Lambert heeft behalve een pr...
Stonehead: Tien redenen om Skrillex te haten. http://mthrfnkr.com/post/...
Storm: Shit. Honningbarna-drummer Anders Askildsen Eikås is omgekom...
Klaas: Het is inderdaad de Drentse The Wounded, maar ze hadden een ...
Melis: Zijn er meer foto's van deze Aux Raus nacht ergens te zien? ...
Ewie: Zijn dat de Bimbo´s zonder hun Malle Pietje?...
Ewie: Woeps. Ik had je een tik over je vingers moeten geven wegens...

Laatste recensies

The Monsters - Pop Up Yours!
Mike Patton / Chris Watson
Van Halen - A Different Kind Of Truth
Chris Connelly - Artificial Madness
Nada Surf - The Stars Are Indifferent To Astronomy
Supreme Dicks / Odonis Odonis
Rocket From The Tombs - Barfly
Roken Is Dodelijk - The Terrible Things
Primal Fear - Unbreakable
Hospital Bombers – At Budokan

Prijsvragen

Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On
Does It Offend You, Yeah? - Don't Say We Didn't Warn You



Blackmore's Night - The Village Lanterne

(Steamhammer / SPV / Rough Trade)

blackmores_night-the_village_lanterne.jpgOp de nieuwe Blackmore's Night cd The Village Lanterne staan een folky versie van Deep Purple's klassieker "Child in Time" en van de Rainbow-song "Street of Dreams". Volgens de informatie in het boekje is dat omdat hij zijn muzikale verleden niet verloochent. Nou ben ik wat cynisch aangelegd. Slechte eigenschap, ik weet het, maar dat is nu eenmaal zo. Dat cynisme wint de slag wanneer ik vervolgens ook nog lees dat er een limited edition-cd verschijnt met een nooit eerder verschenen variant van "Street of Dreams" uit de Rainbow-tijd - dus met Joe Lynn Turner als zanger. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat meneer Blackmore weliswaar hard roept dat hij tegenwoordig voor het liedje gaat in plaats van voor de gitaaruitspattingen, maar dat hij de portemonnee van zijn oude fans goed in de gaten houdt. Trap er niet in, is mijn advies. The Village Lanterne is niet zo erg als de voorgaande cd, maar die stond dan ook vol met romantisch bedoelde deuntjes. Desondanks geldt ook voor deze cd dat het merendeel te omschreven is als folky gedreutel met een hoog Eurovisiegehalte. Dat Blackmore niet eindeloos wil soleren is zijn goed recht, maar ook in de ritmepartijen is amper te horen dat de man een fabelachtig gitarist is. "I guess it doesn't matter" heeft nog wel iets Rainbowachtigs in de ritmepartijen, "St. Teresa" is bijna een rocknummer te noemen en de akoestische instrumentaaltjes zijn ook best te verteren. Maar het merendeel blijft hele foute quasi-Ierse Eurovisiepop. Vandaar: trap er niet in.

Meer op File Under over Blackmore's Night (3)

Spotifykopen!kopen!

File: Blackmore's Night - The Village Lanterne
File Under: Trap er niet in
File Audio: [single "Streets of London" op de promosite]







Prachtige CD hoor. Je moet er gewoon van houden, that's all! Als je een echte rock fan bent, is de kans groot dat je zoiets niet leuk vind, okay... Maar 'trap er niet in!'?? Waarin niet? Meningen verschillen. De ene vind het een prachtige Cd, de ander een flop. er zullen ook wel fans van Blackmore's Night zijn die (sommige) nummers op deze CD een flop vinden... dus.. what your point?!

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.