Panic! At The Disco - A Fever You Can't Sweat Out
'He, zet die radio eens wat zachter,' klonk het van boven, 'de kinderen komen steeds uit bed van de herrie die jij op hebt staan.' Mevrouw Storm liet op niet mis te verstane wijze horen dat ik het volume een beetje teveel opgeschroefd had in de huiskamer. Toen de kids eenmaal sliepen en mevrouw Storm beneden was, kreeg ik nog een sneer en gelijk ook de vraag wat ik in godesnaam met deze puberale bubbelgumpop moest. Weet zij veel en daarnaast: sorry hoor, maar ik word echt een heel blij kind van Panic! At The Disco's eerste cd A Fever You Can't Sweat Out. Ergens eind vorig jaar al las ik een aardig vernietigende recensie op Pitchfork over deze plaat en heb het daarom - ik heb Pitchfork hoog zitten - verder maar genegeerd toen die hele Panic! At The Disco-hype later de kop op stak. Je moet weten dat als elke vriend (ruim één miljoen ondertussen!) van de heren op MySpace de cd gekocht had, dan waren ze al lang miljonair geweest namelijk. Maar nu ik min of meer per ongeluk toch hun cd te horen kreeg, ben ik toch behoorlijk besmet geraakt met het virus dat Panic! At The Disco verspreidt. Het rare is dat ik het deels best wel eens ben met de kritiek van Pitchfork, maar mijn hemel, wie hier stil bij kan blijven zitten is echt een hele zure droge pruim. Op een poppy, uptempo manier heeft Panic! een verschrikkelijk aanstekelijke vorm van, wat je met een beetje goede wil nog, emo zou kunnen noemen. Toeters, Cher-vocoders, elektro, chaos, samples, de hele rimram gooien ze door elkaar tot een grote springerige dolle boel. Heerlijk leeg amusement zou ik bijna zeggen, maar daar zou ik de heren gezien het overduidelijk wel aanwezige talent behoorlijk tekort mee doen.


File: Panic! At The Disco - A Fever You Can't Sweat Out
File Under: Ik ben er goed ziek van :)
File Audio: [ MySpace]
Ik kijk in elk geval wel als een hele zure droge pruim als dat ene kutlied met de goddamn door op mtv komt. Nou ja. Fruit is goed voor me.
Arme Marten.
Panic! at the Disco Helemaal GeweldiG!!! wie gaan er nog meer mee naar Parasiso 19 oktober!!
xxx Eev
Ik ga 19 oktober naar Paradiso, P!atd is gewoon helemaal geweldig!
P!atd doet me een beetje denken aan bloodhound gang :P echt helemaal geweldig
OMG...Ik wil ook naar Paradiso!!! Weet er iemand of er nog kaartjes te krijgen zijn en waar?
P!ATD is gewoon geweldig en tè goed!! I love Brendon! :D
@Marten : het is niet "kutlied" maar "I write Sins, not Tragedies"!
ik MOET daar naartoe,
maar ik kan geen adres vinden om kaartjes te kopen!!!
HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(heb AUB CALL CENTRE geprobeerd maar daar waren ze al uitverkocht!)
heey !,
het is echt een te vet coowle cd!
vooral de liedjes:
i write sins not tragedies
lying is the most fun a girl can have without taking her clothes off, en
but it's better if you do.
en brandon = cute :P
xx joycie
heey !,
het is echt een te vet coowle cd!
vooral de liedjes:
i write sins not tragedies
lying is the most fun a girl can have without taking her clothes off, en
but it's better if you do.
en brandon = cute :P
xx joycie
Oeh. Ik ga naar 't concert. je kan kaartjes kopen op : www.ticketmaster.nl
IK GA OOK
ik ben zo blij
alle kaartjes waren uitverkocht
maar via internet heb ik iemand leren kennen die nog 2 kaartjes overhad
en nu liggen ze hier
op de tafel
ik ben ZOOO blij
p!atd is zooooooo geweldig!!
I LOVE BRENDON!!!!
WAAH!
UITVERKOCHT :|!
Geweldig blij dat ik m'n kaartje al sinds de verkoop is begonnen in mn bezit heb!
En dat ik ze heb mogen zien op Lowlands; helemaal vooraal welteverstaan! OHGODDAMN I love them!
xxx Panicmeisje O-)
Heeft iemand nog 2 kaartjes te koop?
Let me know!
:'( *huil huil* kaarten uitverkocht ... iemand nog kaartje over voor mij :D
Xxx eev
Ten eerste Brendon is Gay .
Ten tweede Ryan is ook Gay.
Ten derde Naar het schijnt gaan ze trouwen
en niet dat ik daar probleem me heb
maar ik weet dat dan sommige van jullie
dat wel gaan doen en (hoop ik) minder te zullen aanbidden
met zinnen in trent van oohmaaajgaaaaad hij is gaaay .oohmaajgoood .
JaJa.
en nu een vraag naar panic! zelf :
Ik was te blut om naar Pukkelpop te kome
dus eehhmm..wanneer kome jullie nog is een keer?
.
en dan gewoon nog effe ten vierde
ik vind hen egt wel heet én kende ze al zoo veel langer dan voor ze een hype werden.
Ah Eline. Jij kent ze van vóór MySpace! Koel.
OMG Panic! is zoooooooo geweldig eh ni te doen ik ben egt verslaafd sinds pukkelpop!!!!(clip van "lying is the most fun agirl can have without taking her clothes off" is toppunt van romantiek btw!) xxx
ik heb kaarten nodig! ik geef 50 euro per kaartjuh !!!
bel me 06#####4768!!
Hee ik wil m'n kaartje wel verkopen voor een woekerprijs, doe maar een lekker ruim bod als je echt wilt!
Voor welke show is uw kaartje voor Panic! at the disco? in België of Nederland?
ik wil nog kaartjes mail me als je hebt of add me op msn ssj5ramon@hotmail.com
RYAN EN BRNDON ZIJN GEEN GAY!!!
En ze gaan ook zeker niet trouwen !!!
Brendon heeft al een vriendin hoor.....
Dus ik weet niet hoe je die gedachte in je bolle hoofd heb kunenn halen maar ZR ZIJN GEEN GAY.
Zo dat moest er effe uit !!!!
Idd,, Brendon Is Helemaal Geen GAY!! T Staat Wel Ergens MAar DAt Is Gewoon Fucking Gelogen,, Brendon Heeft VRIENDINNEN Gehad,, Weet Je Wel?? MEISJES!! -.- DuHh.. En t IS Gwn Een Feit Dat Ie Lekker Is.. ^^
@DnieSsJj: Paul de Leeuw en Gordon hebben vast ook wel eens een meisje gekust.
Als Marten zijn geruite rokje aantrekt, ga ik mee naar de pAnIc!!!!
Ik heb er al helemaal zin in. Wist je trouwens dat veel stalkers hun prooi uitzoeken op internet?
hoi hoe oud zijn ze ik kan het nergen vinden.
en zijn ze homo omdat ze hun haar en kleding zo hebben.
diana
volgens mij heeft brendon geen vriendin en misschien zijn ze geen gay maar feit is dat brendon en ryan elkaar hebben gezoend en wel heel erg close zijn. mijn zus had eerst ook met een jongen die later 'ondekte' datie harstikke homo was. misschien heeft het er ook wel iets mee te maken dat ze emo zijn, want heel erg veel emo jongens zoenen met elkaar zonder dat ze echt gay zijn. ik denk niet dat ze gaan trouwen want brendon is 19 en ryan 20 dus dat lijkt me een beetje vroeg.
doe er maar mee wat je wilt maar dit is wat ik weet.
19 en 20.. ze zien dr al kei oud uit.. sorry hoor maar ik vind hun muziek echt niks. iedreen zijn eigen stijl maar ze zijn echt smerig... hun zijn egt vieze emo's... bah
heej
de cd is egt goewd:)
maar ik las dat de kaartjus al uitverkocht waren
Helaas!!!
bigbiss luuc1
Luuc1, het concert was vorige maand reeds, mallerd!
Panic! at the disco is zaleg!!!
vrl Brendon = spr HOT!!
weet iemand wnr die nogis naar België kome??
wil die echt spr graag zien!!
kisses
p!atd rocks
YO, Panic1 at the disco is zo'n vet coole en supper vette band ik heb wel 3 interviews uit de hitkrant.
ook heb ik nog 7 posters van Panic! at the disco.
Waaronder een mini foto van Brendon!!!
Oh, I LOVE BRENDON URIE!!
Ik ben pas twaalf en iedereen vindt dat ik gek ben omdat ik naar die band luister.
Maar ik blijf er bij het is een geweldige band!!
I loveeeee P!ATD !!! (oowkal bn ik maar 12 :P )
de gitrist Ryan Ross izzzz een sgatjeeee!!!
-xXx- Me
Hee
Panic is vet!
Hou je ook vn fall out boy?
Km naar;
www.falloutboy.nl.tt
tnQ(K)XXXX
ejj,,
omfg!!! ryan is zOooo hOt en brendOn Ook !!!! ze zijn de max !! spijtig mag ik niet naar hun cOncerts mag gaan =( ,,
P'atd-fan ,, Kim xxxkusjj
OMFG das een KUTLIED das juist Gwn. tha Bom!
:P whaha
i lov brendon panic at the disco roccck.brendon u are my only one. pete fall out boy i luv you
hey!
Panic at the disco is my favorite band.i love you coz u roccccckkk.Brendon can you visit my home in indonesia? okkkk.oh ya to pete fall out boy i miss you.fall out boy u are rock too. dont forget me ok.
BRendon!! oow hij is heel knap en hij kan goed zingen.. de andere kunnen heel goed spelen..
EN HET IS GEWOOON EEN SUPERRR BAND!!
Ten eerste: ze zijn niet gay
Ten tweede: ze hebben vriendinnen
Ten derde: ze zijn niet emo
Ten vierde: hun CD is SUPER!
Ten vijfde ze waren gewoon fantastisch op Pukkelpop en in de AB in Brussel
Ten Zesde: Ben ik nu de enige die naar hun luistert omwille van de muziek en niet om hoe ze eruit zien?
x.
hooi iedereen ik vin Brendon en Ryan het leukste maar ze zijn wel cool en leuk enzovoort en hij kan heel goed zingen en het si een super super super band band
kusjes xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxiedereen
groetjes kiara
ok.
panic! is goed. ze zijn niet emo en niet gay. ze hebben van alle soorten instrumenten in unne muziek dusja.. ik vind het spijtig dat ze zo commercieël zijn, mjaa..achja mensen.Ik vind ze goed en ja ik ben naar hun concert geweest en ik was overtuigd.
salaat!
salaat!
Commercieel?
Je bent zelf commercieel faker!
Andy, zjg!
emma: wij luisteren om hun muziek (kijk maar naar andere groepen die wij luisteren, dan geloof je ons wel -rammstein, nickelback-)
2: ze zijn wel emo
3: cd is idd te gek =)
4: er zitten veel instrumenten in hun muziek, maar het meeste door brendon & ryan (kijk achterin hun cd -vast al gedaan ;) )
d0eii!!
vieze emo band!
Tegen Fynia: Ze zijn helemaal geen emo! Ryan zegt dat emo bullshit is. En dat is ook zo.
Ze mochten willen dat ze emo waren.
Panic! At The disco Rules!!!
en Emo Rules !!! manne !!! en brendon urie (de zanger van p!atd) is zooooo damn HOt !!!
I Love brendon Urie :D :D :D
Brendon is mijn sgatje =D I love him soo much
die is zoooooo schattig!!! brendon = de knapste en sgattigste man op aarde! brendon HVJ!!!NWLY!
p!atd is emo en kvin da kei-stoer en brendon is idd een hottie :D
Ciao...
van Joliientjeuh
hey: ik hebt idd gelijk!
en ze zijn idd gay, 100% zeker
kheb een video gezien waar brendon pete( van fall out boy) kust....dus brendon( my cutie and hotti) is Gay...
kvind wel rot natuurlijk, maar het is zijn leven en mensen,.. bemoei ou me u eige leve!!! love you brendon (h)brendon doet en is wat hij wil!! damn ""It's brendon's Life"" so don't bother him with your stupit questions !!! leave brendon alone, en heb wa meer respect voor Gays!
Bye, van ARJANA!!!
srry,maar dat moest er even uit =D
Ciao mense
Arjana -xxx-
P! is wel awesome :), vanwege de muziek, niet dat ze er slecht uitzien ofzo, maar heb je Brendon wel eens op zijn eerste demo horen zingen? XD dat klonk echt niet, maar nu is zijn zang wel wat beter.
WTF Anja, dus als een jongen een andere jongen zoent istie gelijk homo? niet gay, want gay = vrolijk...
patd !!rocks!!jom dije brendon is so HOT ILY brendon urie mij kan da niks schele da die gay is of ni het eenigste wa mij kan schele da die goei muziek make en da brendon en ryan HOT zijn
Kijk, meisjes van mijn leeftijd (14 jaar) het gaat om de muziek en niet om de goed geproduceerde mensen die het zogenaamd maken, want waarschijnlijk is de helft gewoon met de computer bijgewerkt, daarby: ik vind de muziek prachtig hoor, want ook ik luister het wel eens, maar P!atD is niet de meest geweldige band op de aarde en nee, je kan niet verliefd zijn op Brandon Urine, Spencer, Ryan of die andere maloot want je weet niet eens hoe ze in het echt zijn. Ik bedoel dr was ook een tijd dat ik verliefd was op Robbie Williams, en ik heb nog steeds een zwak voor die gast, maar ik weet niet eens hoe hij in het echte leven is dus hoe kan ik verliefd op m zijn.. Alleen om zijn uiterlijk? Dat zou kortzichtig wezen want er is ook nog zoiets als innerlijk en dingen zoals: Brandon Urine 4ever! stellen helemaal niets voor want als hij straks wat ouder word en er een andere groep komt genaamd: Gay! at the disco dan rennen jullie daar ook keihard achter aan en laten jullie Panic! gewoon voor wat Panic! ooit was voor de hype. Dus, ga alsjeblieft nu eens kritisch naar de muziek luisteren en ga een echt vriendje/vriendinnetje vinden.
Trouwens, nog 1 ding, gewoon om je muzieksmaak te ontwikkelen, maar dr zijn ook nog ECHTE GOEDE artiesten: Zoals Gabriel Rios of Garbage. Gewoon een paar aanbevelingen hoor.
Ik zeg aleen dit niet als aan val maar als persoon: veel mensen vinden panic erg vals live en brendon die zingt af en toe erg vals, of te overdreeven.... mar ick zelf vind hem gewoon een jonge die zinge geinig vind dus hij is totelie normaal... en zijn uitstraaling: af en toe ziet ie er maf uit mar hij heeft van die momenten en hij is niet lelijk mar ook niet super totelie knap dat weet iedereen duss....
Het zijn gewoon in preciepen jonges die zijn egen stijl muziek willen laten hooren en die clips zijn heele maal te gek!!!! ps als je ongeveer het zelfde denk als mij is het cool trouwens als je het er niet mee eens bent heb ick respect voor dus :D (K)(L) -xxx- Normaal meisje (Fan zijn is ietsje te het zijn geen goden ;p )
VOOR ALLE DUIDELIJKHEID: BRENDON EN RYAN ZIJN GEEN GAY! :'D BRENDON EN RYAN HEBBEN ALLEBEI EEN VRIENDIN!!! kdacht eerst ook dat ze gay waren, maar da is dus nie ;]
Jullie doen net alsof er iets heel erg fout is aan homoseksualiteit. Eigenlijk best sneu.
Nou ja, err... Alleen al het type reacties hier, zegt mij dat over 10 jaar heel foute Panic! At the Disco parties gehouden worden, onder het mom van: goud van fout!
Ondanks dat ik 1 nummer vaak nog wel kan pruimen, blijft het gewoon een verkapte boyband, met soppende pubermeisjes natuurlijk (die zich alleen druk maken om de homoseksualiteit, omdat dan de toch al onbereikbare mannen dan helemaal al geen interesse meer zullen tonen). Overigens, de ervaring met boybands leert, dat minstens 1 persoon homo is ;)
(Vaak de persoon met de echo)
i love panic! at the disco is my favorite band
i love brendon urie!!!
i love u`
never change!!!
brendonnnn!!!!
rayn, spencer, john i love your band
brendon i love you!!
P!atd is ZALIG !!!
en Brendon urie is de heetste gast op aarde, brendon heeeft de mooiste stem op aarde, hij is knap, hij is ALLES !!
xx bye xx ;-)
ryan suckt, brent suckt, spencer suckt
BRENDON ===> HOT !!!
moest er effe uit =-D
Brendon Urie ==> I DIED 4 U =-)
panic at the disco het mooiste wat je ooit hep gehoord het oownd powndt en het doet gewoon allezzzzzzz en ik ben pas nege jaar
Ik ben een supperfan van p!atd
kwil ze eens zien in belgie maar kweet niet waneer ze nog een keer komen :(
xx
Pff ryden zyn egt NIET gaay! Ryan heeft een vriendin -_- en ze gaan al helemaal nie met elkaar trouwen want brendon trouwt al met my dus!
Nouja kwou ff zegge Panic! Is Gwn GE-WEL-DIG!
& nie denke "Oh zy is vast weer zoon stom blondje die ze is op tv heeft gezien en nu helemaal gek word als ze ze ziet" SORRY loser thtas not me
ik kende ze ook al veeeeeeel langer voordat ze zo "Huge" werde
Toedeloeee
ik ga er ook heen in 013 tilburg
kon nog kaarten halen
I LOVEEE PANIC AT THE DISCO(l)
"Kevin | 26 januari 2007 - 21:31
WTF Anja, dus als een jongen een andere jongen zoent istie gelijk homo? niet gay, want gay = vrolijk..."
ja, dan ben je redelijk gay ja..