Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Prikkie: Je hebt gelijk, het is geschreven door bandleden Beckett en ...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Prikkie: Ik denk dat pettemans zich lid voelt van een Village People-...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...
Prikkie: Een fijne gratis Glassville sampler, met onder andere twee t...
Stonehead: Prachtige video bij "Near Light": http://www.youtube.com/wat...

Laatste recensies

Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins
Crazy Lixx - Riot Avenue / Player - Addiction EP
John Jacob Niles - The Boone-Tolliver Recordings

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Vincent Black Shadow - Fears In The Water

(Bodor / Rough Trade)

vincent_black_shadow-fears_in_the_water.jpgDe voormalige bandleden van No Doubt zullen zich nog wel eens achter de oren krabben. Een jaar of tien geleden was de band hard op weg om Mega te worden, met nummer één hit "Don't Speak" als voornaamste wapenfeit. Inmiddels staat Gwen Stefani met haar zoveelste knaller hoog in de hitlijsten en is het oorverdovend stil rondom de mannen die haar ooit muzikaal begeleidden. De geschiedenis heeft blijkbaar uitgewezen dat het niet zozeer No Doubt was dat zo lekker in de markt lag, maar dat het succes eerder te danken was aan het onmiskenbare charisma van de frontvrouw. Desondanks vind ik persoonlijk de oude skapunkerige liedjes een stuk smakelijker dan de overgeproduceerde bubblegumpop die Stefani momenteel maakt. Het Canadeze kwartet The Vincent Black Shadow is eveneens gezegend met een zangeres en blikvanger van ver boven gemiddeld niveau. Zowel qua muziek als qua presentatie doet de band erg denken aan No Doubt: drie inwisselbare mannen op de achtergrond en een schitterende dame die met kop, schouders en stem mijlenver boven de rest uit steekt. Tel daarbij op dat ze eveneens het talent hebben om van die heerlijk pompeuze popliedjes en ballades (inclusief toeters en blazers) te combineren met een stoere uitstraling. Zelfs de prettig prikkelende en kirrende kreetjes beheerst boegbeeld Cassandra Ford tot in de finesses. De vergelijking blijft de volle dertien liedjes stand houden, maar gaat nergens irriteren, daar is Fears In The Water eenvoudig weg een te goede cd voor. Als The Vincent Black Shadow een iets makkelijker in het gehoor liggende bandnaam had gekozen was ze ongetwijfeld al veel eerder bestempeld als The Next Big Thing. Laat ik dat dan bij deze alsnog maar doen!

kopen!kopen!

File: The Vincent Black Shadow - Fears In The Water
File Under: Geen enkele twijfel over mogelijk
File Audio: [hiero]







Volgens mij ging Gwen binnenkort weer met de jongens van No Doubt dingen doen...

Dat heb je goed onthouden Slagers.

Ik zou zelf ook wel een keer dingen met Gwen doen. Maar dat geheel terzijde ;-)

Ik heb ze gisteren 1 mei live gezien toen ik naar het concert in de ab van kosheen ben geweest en zij waren het voorprogramma en ze zijn fantastisch ik heb meteen hun cd gekocht en ben nu al een fan !!!!!!!!!

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.