Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

veen: ik onderstreep tom zijn gedachte. (zie ik nou een kameelteen...
veen: np. ;)...
JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...
Prikkie: Een fijne gratis Glassville sampler, met onder andere twee t...
Stonehead: Prachtige video bij "Near Light": http://www.youtube.com/wat...

Laatste recensies

Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins
Crazy Lixx - Riot Avenue / Player - Addiction EP
John Jacob Niles - The Boone-Tolliver Recordings

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Regina Spektor - Begin To Hope

(Warner)

Regina Spektor - Begin To Hope Ik blijf maar bezig met het ontdekken van nieuwe muziek. Nuja, muziek die voor mij nieuw is. Zo struikelde ik enkele maanden terug over Regina Spektor, die met het nummer "On The Radio" opdook in een aflevering van Grey's Anatomy (jaha, ik ben een wijf). Iets verder zoeken op Wikipedia leverde de wetenschap op dat Spektor met Begin To Hope, waar "On The Radio" van afkomstig is, al aan haar vijfde studioplaat toe is. Even schaamde ik mij diep, maar vervolgens had ik alleen nog maar oor voor het prachtige plaatje dat Begin To Hope is. Spektor, een in Moskou geboren New Yorkse, is namelijk een geweldige songschrijfster. Als we Regina Spektor in Hints-termen uit moeten drukken, duiken al snel logische namen als Kate Bush en Joni Mitchell op, terwijl op de pianostukken ook Fiona Apple en Tori Amos niet ver weg zijn. Qua thematiek ligt het een stuk moeilijker. Ik ben er in ieder geval nog niet achter hoe ik dromen over orka's en uilen, de lange solo in November Rain, mensen die wonen in luciferdoosjes en het lezen van consumenteninformatie op cornflakedozen via een rode lijn met elkaar moet verbinden. Spektor zingt er in ieder geval wel over, en over nog veel meer moois dat aan haar ongetwijfeld riante inbeeldingsvermogen is ontsproten. Begrijpen doe ik het lang niet altijd, maar ik ben niet iemand om daar zwaar aan te tillen. Want zolang Regina Spektor een liedje als "Field Below" kan schrijven en mij daarmee iedere keer weer bijna tot tranen weet te ontroeren, vind ik alles best. Mijn jaarlijst heeft in ieder geval zijn voorlopige nummer een.

Meer op File Under over Regina Spektor (2)

Regina Spektor live zien kan hier: [ism Podiuminfo / Festivalinfo]
28 juni 2012 tot en met 1 juli 2012 op Rock Werchter, Werchter

Spotifykopen!kopen!

File: Regina Spektor - Begin To Hope
File Under: Een schijfje hoop
File Audio: MySpace







Hij's fijn (nog steeds).

La Spektor's muziek zit nu trouwens ook in een KPN-spotje.

Echt waar? Hm, daar moet ik dan ook eens op gaan letten. Tv of radio?

Zeker en vast voorlopig op 1 van het moois uit 2007! Wat een goeie cd hè! Geflipte teksten maar o zo mooi (grappig, weird...) Ons Regina heeft een bijzonder brein waar de gekste dingen uit ontspruiten(?) That Time: Héérlijk!
Veel beter gaan we ze dit jaar niet krijgen denk ik.........goeie recensie overigens!

Dat rare loopje uit Fidelity blijft ook zo hangen :)

De release is al uit 2006. Misschien dat jullie dat lijstje nog aan kunnen passen. :-)

Zal best. Maar in 2006 kende ik m nog niet :)

Als zelfs Microsoft "Edit" al gebruikt heeft voor haar Zune reclames dan weet je dat je hopeloos achterloopt :)

Komt ie dan he: http://www.adformatie.nl/images/20815.rm

Achterlopen gaat het helemaal worden in 2007!

Liedje uit de KPN reclame (tv reclame met die geschilderde cirkels op gebouwen) van Regina heet Us en is afkomstig van haar vorige album Sovjet Kitsch! :)

kan je mij de partituur van samson doorsturen?
dankuuu!

Heeft iemand de partiture van samson?? Ik héb ze echt nodiiigg... Dikke KUS & stuur maar als je ze hebt #

Hoi, heeft er iemand de piano-partituur van het o zo geweldige liedje Samson van Regina Spektor? graag doorsturen naar mailadres: toonkesters@hotmail.com De heer zal u belonen!! ;-)

de partituur voor Samon (als .pdf-file) is te vinden via de Yahoo Group van Spektor.

http://launch.groups.yahoo.com/group/regispek

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.