Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

George: Ik heb haar in 2005 al geclaimd! Ze is van mij! http://www....
veen: ik onderstreep tom zijn gedachte. (zie ik nou een kameelteen...
veen: np. ;)...
JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...
Prikkie: Een fijne gratis Glassville sampler, met onder andere twee t...

Laatste recensies

Storm Corrosion - Storm Corrosion
Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins
Crazy Lixx - Riot Avenue / Player - Addiction EP

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Girls Aloud - Tangled Up

(Fascination / Universal)

Girls Aloud - Tangled UpIk zou liegen als ik zou zeggen dat ik er niet naar uit heb gekeken. Als een negenjarig jongetje die weigert te erkennen dat de Sint niet bestaat. Vol verwachting klopte mijn hart. Maar ook met de nodige huivering. Het bestaansrecht van The Sugababes heb ik na hun recente tegenvallende release inmiddels al in twijfel moeten trekken. Als ik dan vervolgens berichten lees dat de girls van mijn favoriete meidengroep vinden dat hun nieuwe plaat meer 'volwassen' klinkt, gaat bij mij dat verwachtingsvolle hart angstvallig in de keel kloppen. Eenieder die alvast de dikpunter ter handen wil nemen om Tangled Up met een dikke vette streep van het verlanglijstje te schrappen, kan ik echter gelukkig geruststellen: het is een kneiter van een popplaat geworden. Geen overbodige covers en geen stroperige ballads werd ons ditmaal beloofd en de meiden hebben woord gehouden. Productieteam Xenomania organiseerde pakjesavond en hebben de meiden wederom overladen met onweerstaanbare popdeunen en instant meezingbare refreinen - soms zelfs drie per nummer. Zo blaast het stuiterende "Black Jacks" de bolletjes van de jurkjes van de excuus-meidengroep The Pipettes en zou het uitbundige "Fling" zelfs Rouvoet en de zijnen nog tot een slippertje kunnen verleiden. 'It's just a fling baby / just a ding-a-ling baby'. Guilty pleasure? Ik voel me in ieder geval nergens schuldig over. Girls Aloud is in zo verre volwassen geworden dat dit album de drie voorgaande overtreft en de comeback van hun spicey oermoeders volledig overbodig maakt. Voor zover dat al niet zo was, natuurlijk.

Meer op File Under over Girls Aloud (5)

Spotifykopen!kopen!

File: Girls Aloud - Tangled Up
File Under: Strakke pakjesavond
File Video: [Sexy! No No No...][Call The Shots]







Je hebt echt gelijk!! Het album is ongelooflijk goed!! De meiden klinken goed. Ik ben naar de signeersessie geweest in Engeland en ik ben zo trots op de meiden omdat ik ze echt zo goed vind er is nooit een moment geweest dat ik ze niet heb gesteund.. De spice girls: die waren al overbodig!!

Het album is echt geweldig!! Ik heb heb ze al 5 jaar gesteunt en ik zal ze blijven steunen want ze zij zijn ECHT geweldig. Ik heb zo'n zin in hun tour in mei!!!

Fantastisch album!! Ben al van het begin fan :D. En nu nog steeds. Vlieg elk jaar over naar Londen om 1 van de concerten bij te kunnen wonen :D

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.