Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

George: Ik heb haar in 2005 al geclaimd! Ze is van mij! http://www....
veen: ik onderstreep tom zijn gedachte. (zie ik nou een kameelteen...
veen: np. ;)...
JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...
Prikkie: Een fijne gratis Glassville sampler, met onder andere twee t...

Laatste recensies

Storm Corrosion - Storm Corrosion
Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins
Crazy Lixx - Riot Avenue / Player - Addiction EP

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Findel - Enters The Shadowlands

(Royal Chique / Rough Trade)

Findel - Enters The ShadowlandsSommige bio's zijn geen pré. Findel roept van de daken dat Giel Beelen fan van ze is. En als ik wel één dj kan schieten, dan Beelen wel. Wat een omhooggevallen zak is dat zeg. Omgekeerd zou ik er wat voor geven om zijn positie te mogen bekleden, want zo hypocriet ben ik dan ook wel weer. Kan ik half Nederland 's ochtends lekker lastigvallen met muziek die IK leuk vind. Zoals The Hoosiers, Beirut, To My Boy, Alice Rose, "Wow" van de nieuwe plaat van Kylie Minogue en al die leuke rare indie die ze bij andere zenders laten liggen. En Findel natuurlijk. Eindelijk weer een band die de vrolijke electropoptraditie van pakweg Das Pop en The Faint voortzet. Zelf noemt Bart van Dalen, het blonde brein achter Findel, zijn debuutplaat graag pixelpunk. Daar is het wel erg poppy voor, maar ik snap het wel. Er zitten allerlei leuke drukke bliepjes en gamedingetjes in (Commander Keen, Monkey Island). Hoewel de plaat als geheel wat rommelig overkomt, zit er voor iedereen wat geinigs bij. Enters The Shadowlands is een zak van Sinterklaas waarop je kunt feesten ("German Movie", Norah Jones-cover "Sunrise"), lachen (het grappige "2 Cute 4 U", de stemmetjes in het punky "Expedition") en jammen (het veel te lange "Present for Alice"; dat heeft Popsicle wel eens beter gedaan). Als ik een minpuntje zou moeten noemen aan Enters The Shadowlands (ook de titel verwijst naar Keen): de gitaren klinken wat flets. Past anderzijds wel weer bij Findels retrosound. Erg leuke pixelplaat van Nederlandse bodem. Benieuwd hoe het live gaat klinken, want alle livevideo's die je nu op YouTube vindt zijn van Barts eerste, net opgedoekte liveband. Komend jaar toert Bart een level hoger met een geheel nieuwe bezetting. Had Giel Beelen toch één keer gelijk: Findel saves the day once again!

kopen!kopen!

File: Findel - Enters The Shadowlands
File Under: Keileuke bliepjespop!
File Audio: [Op de site of op [ MySpace]
File Video: [Vorig jaar klonk Findel in zijn eerste bezetting bijv. nog zo]







Nou Stonehead, luister dan maar een naar de Coen&Sander-show 's middags. Beelen is daarbij vergeleken onze lieve heer. Wat een bagger is dat zeg wat die twee mogen uitkramen op primetime

Wie luistert er dan ook naar de radio!?

Ja, hou maar op, ik beken! Maar ondanks alle shit tegenwoordig ben en blijf ik fan van Rob Stenders.

Commander Keen-fans moeten vooral de nieuwe video bekijken, trouwens. De stijl is exact die van Keen 4 en 5; daar moet iemand met een leveleditor hebben zitten klooien :)

Qua recensie kon het beter, zie ik ;)
http://fotostrips.digitalia.nl/?strip=20080528

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.