Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Ludo: :) de film opent trouwens met een soort slapbass funkrockme...
Daniël.: Zeer sterke performance inderdaad, die gaandeweg steeds bete...
Stonehead: Gaga lanceert een eigen sociaal netwerk. http://mashable.com...
Storm: @Stonehead: LOL!...
Storm: Joep Pelt is zwaargewond bij een ongeluk in Afrika. Zijn vro...
vonx: jaja kost wat maar dan heb je ook wat...
Stonehead: Nieuw nummer "My Heart Beats": http://soundcloud.com/veronic...
JJ: Hey, Phil Lynott staat niet op de foto!?...
Stonehead: Midden-Europese bands overspoelen Nederland! (Zie ook dit hi...
George: Ja, daar ben ik ook benieuwd naar. Justin de deur uit en wee...
Prikkie: Meneer Martin is nog steeds geen happy bunny: http://www.roa...
Stonehead: Adresje: http://www.wishfulmusic.nl/index.php/nieuws/14-alge...
mara van uden: Rood and his band, Nighthawks at the Diner, are from the Net...
Prikkie: Gek genoeg ben ik wel benieuwd. Lambert heeft behalve een pr...
Stonehead: Tien redenen om Skrillex te haten. http://mthrfnkr.com/post/...
Storm: Shit. Honningbarna-drummer Anders Askildsen Eikås is omgekom...
Klaas: Het is inderdaad de Drentse The Wounded, maar ze hadden een ...
Melis: Zijn er meer foto's van deze Aux Raus nacht ergens te zien? ...
Ewie: Zijn dat de Bimbo´s zonder hun Malle Pietje?...
Ewie: Woeps. Ik had je een tik over je vingers moeten geven wegens...

Laatste recensies

The Monsters - Pop Up Yours!
Mike Patton / Chris Watson
Van Halen - A Different Kind Of Truth
Chris Connelly - Artificial Madness
Nada Surf - The Stars Are Indifferent To Astronomy
Supreme Dicks / Odonis Odonis
Rocket From The Tombs - Barfly
Roken Is Dodelijk - The Terrible Things
Primal Fear - Unbreakable
Hospital Bombers – At Budokan

Prijsvragen

Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On
Does It Offend You, Yeah? - Don't Say We Didn't Warn You



Spiritual Beggars - Demons / Novadriver - Deeper High

(Inside Out / Suburban en Smallstone / Bertus)

Sorry, het is allemaal mijn schuld die hitte. Ik hoop dat je het me vergeven kunt. Het komt namelijk doordat ik de afgelopen dagen de juiste omstandigheden nodig had om een stukje te kunnen schrijven over een tweetal ijzersterke stoner releases die deze week uit komen. Je weet wel hoe dat gaat dan, hè? Je gaat bellen met boven, krijgt een afwijzing, probeert het nog eens en uiteindelijk lukt het je om vier dagen goed heet weer te krijgen om de nieuwe platen van Novadriver en Spiritual Beggars in het juiste daglicht te kunnen plaatsen. Beide bands hebben veel te lang gewacht met het uitbrengen van de opvolgers van respectievelijk Void (2001) en On Fire (2002). Voor Novadriver is het hun tweede album, voor Spiritual Beggars het zesde en het eerste op symfo(!)label Inside Out.En eigenlijk zijn ze beiden even tof. Beide vijftallen zwaaien gezellig naar Black Sabbath . Hierbij doet Novadriver vaak wat Kyuss (het gitaarwerk) en Monster Magnet (de grooves) bij de soep en de Spiritual Beggars haalt het Deep Purple specerijenpotje uit het rekje haalt. Dus je kunt je voorstellen dat ik me op vaderdag - de dag dat een vader mag doen waar hij zin in heeft - prima vermaakt heb. De deur naar buiten open, volume onbeschoft hard en om de vijftig minuten een cd-tje wisselen. Met de blote bast vol in de zon en intussen ook nog flink bier tanken en verder helemaal niets. Het is alleen zo naar dat mijn lijf nog steeds gloeit als de barbecue van de buren van gisterenavond en doet mijn huid pijn bij elke aanraking met kleding. Ik ga maar eens bellen voor slecht weer en een droefsnoeterig plaatje opzetten.

Meer op File Under over Spiritual Beggars (2)

kopen!kopen!

File: Spiritual Beggars - Demons
File: Novadriver - Deeper High
File Under: Vaderdag, Stonerdag







"Ik ga maar eens bellen voor slecht weer en een droefsnoeterig plaatje opzetten." schreef Storm in bovenstaande recensie. Ok Storm, mag ik jou dan voor deze ene keer een tip geven? Als je behoefte hebt aan zo'n soort plaatje, zet dan de nieuwste van Eels eens op! Je weet vast wel hoe die heet en dat plaatje past heel goed bij druilerig weer met af en toe een klein zonnetje!

Ja! Die cd van Eels is übergoed! Ik schreef er ooit al eens een recensie over, maar die was te lang volgens The Powers That Be. Linkspammen is koel: http://www.baviaan.net/MT/archief/2005/05/thought_id_bett.php

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.