Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Ludo: :) de film opent trouwens met een soort slapbass funkrockme...
Daniël.: Zeer sterke performance inderdaad, die gaandeweg steeds bete...
Stonehead: Gaga lanceert een eigen sociaal netwerk. http://mashable.com...
Storm: @Stonehead: LOL!...
Storm: Joep Pelt is zwaargewond bij een ongeluk in Afrika. Zijn vro...
vonx: jaja kost wat maar dan heb je ook wat...
Stonehead: Nieuw nummer "My Heart Beats": http://soundcloud.com/veronic...
JJ: Hey, Phil Lynott staat niet op de foto!?...
Stonehead: Midden-Europese bands overspoelen Nederland! (Zie ook dit hi...
George: Ja, daar ben ik ook benieuwd naar. Justin de deur uit en wee...
Prikkie: Meneer Martin is nog steeds geen happy bunny: http://www.roa...
Stonehead: Adresje: http://www.wishfulmusic.nl/index.php/nieuws/14-alge...
mara van uden: Rood and his band, Nighthawks at the Diner, are from the Net...
Prikkie: Gek genoeg ben ik wel benieuwd. Lambert heeft behalve een pr...
Stonehead: Tien redenen om Skrillex te haten. http://mthrfnkr.com/post/...
Storm: Shit. Honningbarna-drummer Anders Askildsen Eikås is omgekom...
Klaas: Het is inderdaad de Drentse The Wounded, maar ze hadden een ...
Melis: Zijn er meer foto's van deze Aux Raus nacht ergens te zien? ...
Ewie: Zijn dat de Bimbo´s zonder hun Malle Pietje?...
Ewie: Woeps. Ik had je een tik over je vingers moeten geven wegens...

Laatste recensies

The Monsters - Pop Up Yours!
Mike Patton / Chris Watson
Van Halen - A Different Kind Of Truth
Chris Connelly - Artificial Madness
Nada Surf - The Stars Are Indifferent To Astronomy
Supreme Dicks / Odonis Odonis
Rocket From The Tombs - Barfly
Roken Is Dodelijk - The Terrible Things
Primal Fear - Unbreakable
Hospital Bombers – At Budokan

Prijsvragen

Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On
Does It Offend You, Yeah? - Don't Say We Didn't Warn You



The Rolling Stones - A Bigger Bang

(EMI)

rolling_stones-a_bigger_bang.jpgBij de satirische poppenserie Spitting Image was de running gag met Keith Richards dat hem steeds weer verteld werd dat hij al overleden was. Hij geeft inderdaad al een jaar of dertig de indruk een levend lijk te zijn, maar gelukkig is hij al de nodige jaren clean en dus nog steeds in staat op te treden. Zo langzamerhand krijg je bij de Stones de indruk dat een album vooral een excuus is om weer op tournee te gaan, erg vernieuwend is het allemaal niet meer wat ze doen. Bij het merendeel van de songs van de laatste tien jaar weet je na pakweg zes maten al hoe het verder gaat, inclusief de gedubbelde jengelkoortjes van Mick Jagger, het rammelende gitaarwerk van Richards en de snoeiharde klappen op de snare van Charlie Watts. Na Tattoo You zijn de echte klassiekers uitgebleven en zijn het voornamelijk herhalingsoefeningen geweest met slechts minimale verschillen. Nou zijn de Stones op halve kracht nog altijd de moeite waard, dus niemand klaagt erover, maar een nieuw Stonesalbum levert geen fan nog een slapeloze nacht op. Voor A Bigger Bang geldt hetzelfde als voor vorige albums: de bovengenoemde ingrediënten zijn allemaal weer aanwezig, er zitten wat reggaeritmes in en Richards kreunt zich weer door een aantal songs heen. Zeker niet slecht, maar slechts één keer ga ik nog rechtop zitten: bij de slepende blues "Back of my hand", waar de slidegitaar en harmonica oude tijden voor even doen herleven. De rest is hetzelfde als bij vorige albums: echt Stones, best aangenaam, maar al lang geen sensatie meer. Degelijk jazeker, maar A Bigger Bang? Mwah, een wijze uit het oosten zei op zo'n moment:'Wat dempt zo'n gordijntje nog, hè?'

Meer op File Under over The Rolling Stones (5)

Spotifykopen!kopen!

File: The Rolling Stones - A Bigger Bang
File Under: *plop* *plop*
File Audio: [Flashplayer]







Keith Richards clean?
Ik dacht dat hij laatst nog had toegegeven alcoholist te zijn..

Ludo: volgens de AA-filosofie in de VS ben je nooit een ex-alcoholist, maar levenslang een "recovering alcoholic". Misschien is dat de verklaring?

@ludo Nee dat was Ron Woods

Woonden wij hetzelfde optreden bij ( Werchter ) ?
Keith R. plukte bij wijze van spreken zowat iedere song de vernieling in.

wat is dit voor onzin the stones zijn nog altijd SUPERVET. hoe kan je ze zo afkraken dit is echte muziek altijd feelgood. niet zeuren, jij zou na 40 jaar ook niet veranderen van stijl als het 40 jaar geweldig is gegaan.

wat is dit voor onzin the stones zijn nog altijd SUPERVET. hoe kan je ze zo afkraken dit is echte muziek altijd feelgood. niet zeuren, jij zou na 40 jaar ook niet veranderen van stijl als het 40 jaar geweldig is gegaan.

Jij bent vast gisteren bij het concert in Nijmegen geweest. Da's een ander verhaal :)

Wesley: fijn dat je het ook zo genuanceerd brengt. Van mij hoeven de Stones niet van stijl te veranderen, ik constateer alleen dat ze al heel lang geen topmateriaal meer uitbrengen. Dat is iets heel anders.

A bigger bagger onderhand.

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.