Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Prikkie: Je hebt gelijk, het is geschreven door bandleden Beckett en ...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Prikkie: Ik denk dat pettemans zich lid voelt van een Village People-...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...
Prikkie: Een fijne gratis Glassville sampler, met onder andere twee t...
Stonehead: Prachtige video bij "Near Light": http://www.youtube.com/wat...
Stonehead: Hee. Dit was toch een NIN-nummer? http://soundcloud.com/crys...

Laatste recensies

Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins
Crazy Lixx - Riot Avenue / Player - Addiction EP
John Jacob Niles - The Boone-Tolliver Recordings
Live Footage / Standard Fare
Hummingville - With An Elephant In A Room
Nadie Reyhani - Soon / Reincarnatus - New Life
Quantic & Alice Russell with the Combo Bárbaro - Look Around the Corner

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Sepultura - Live In Saõ Paulo (2CD / 2 DVD)

(Steamhammer / SPV / Rough Trade)

sepultura-live_in_sao_paulo.jpgHet was ergens eind 1996 dat ik verbaasd hoorde dat Max Cavalera Sepultura verlaten had. Volgens mij was het ergens in december. Direct na een concert stapte de zanger/gitarist op en startte enige tijd later Soulfly. Daarmee is hij tegenwoordig volgens mij succesvoller dan Sepultura. Het duurde na de split met Max een jaartje voordat Igor Cavalera en de zijnen in Derrick Green een vervangende brulboei gevonden hadden. Ik moet eerlijk bekennen dat mijn interesse in Sepultura sinds hij erbij gekomen is verflauwd is en ik de drie cd's en EP die ze met Green gemaakt hebben niet haarscherp op mijn netvlies heb staan. Ik heb ze wel gehoord, maar ze bevielen me stuk voor stuk niet echt.

Liever luisterde ik nog eens naar Under A Pale Grey Sky, de livedubbelaar met Max Cavalera nog in de gelederen, die Roadrunner in 2002 uitbracht. Deze plaat wordt nu gecounterd door Live In Saõ Paulo. Spelen in Brazilië voor een troep uitgelaten Seeee-pul-tura-schreeuwende fans is een bij voorbaat gewonnen wedstrijd voor Sepultura. Logisch. Jammer is wel dat Green - hoezeer hij ook zijn best doet - toch nooit Cavelera kan doen vergeten. Dat blijkt duidelijk tijdens de bak aan klassiekers die de band vertolkt. Ander jammer punt is dat het geluid van de live-cd niet echt geweldig is. De balans tussen drums en gitaar in de mix vind ik ronduit matig. Je weet zo misschien wel honderd procent zeker dat het echt live is wat hoort, maar het is tegelijkertijd ook spijtig, want die balans is juist van cruciaal belang om de tribalmetal van Sepultura live super ten gehore te brengen.

Naast de dubbel-cd verschijnt er van Live in Saõ Paulo ook en dubbel-dvd, met op de ene dvd het liveconcert zoals het ook op de cd's staat. Houd je van live-dvd's dan is dit voor een paar euri meer een goed alternatief voor de cd-versie. Bovendien krijg je op het tweede schijfje nog een documentaire cadeau over het maken van de dvd, een korte documentaire over het wel en wee binnen Sepultura gefilmd door Green en drie videoclips van "Mindwar", "Bullet The Blue Sky" en "Choke". En als extra bonustoetje nog drie extra live-tracks.

Meer op File Under over Sepultura (7)

Sepultura live zien kan hier: [ism Podiuminfo / Festivalinfo]
8 juni 2012 in Gigant, Apeldoorn
6 juli 2012 tot en met 7 juli 2012 op Rock Zottegem, Zottegem

kopen!kopen!

File: Sepultura - Live In Saõ Paulo (2CD / 2 DVD)
File Under: Sepultura in Brazilië, da's wel altijd een kruisje bij de 1 in de toto.







Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.