Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Ludo: lief slotnummerke (Zita Swoon-oude stijl) ...
George: Ik heb haar in 2005 al geclaimd! Ze is van mij! http://www....
veen: ik onderstreep tom zijn gedachte. (zie ik nou een kameelteen...
veen: np. ;)...
JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...

Laatste recensies

Epica - Requiem For The Indifferent
Storm Corrosion - Storm Corrosion
Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Joe Lynn Turner - Live In Germany

(Frontiers / Rough Trade)

Joe Lynn Turner - Live In GermanyZo langzamerhand krijg ik een ongemakkelijk gevoel bij Joe Lynn Turner. Nog niet zo lang geleden maakte hij bekend op tournee te gaan met een band die Purple Rainbow zou gaan heten, waarmee hij inderdaad alleen songs van Deep Purple en Rainbow zou gaan uitvoeren. Ook op dit live-album zijn van de dertien songs slechts vier songs niet van Rainbow - en een van die vier is Deep Purple's "Burn"... Natuurlijk, hij had met zijn zang een belangrijk aandeel in de Rainbow-songs die hier ten gehore worden gebracht, maar je krijgt langzamerhand het gevoel dat Turner zijn carrière alleen nog baseert op oud werk. Dat is om twee redenen jammer: nadien heeft hij ook uitstekend werk gemaakt, solo of in andere bands, maar misschien nog wel erger is dat de band waarmee Turner op dit album het oude werk uitvoert simpelweg de kwaliteit ontbeert die Rainbow zo bijzonder maakte. Er is geen sprake van dramatisch slechte uitvoeringen, zeker niet. Maar het orgeltje (bijvoorbeeld in "Power") steekt wel heel schraal af tegen het volle geluid dat Don Airey en David Rosenthal destijds uit hun toetsen haalden. En natuurlijk is het gitaarspel van Blackmore niet te kopiëren, laat staan te evenaren. Slechts Joe Lynn Turner haalt het hoge niveau van destijds. Dat is dan wel weer knap: de tijd lijkt totaal geen vat op zijn stem gehad te hebben. Maar ondanks dat ene lichtpuntje rest voor dit album alleen nog de nostalgiefactor. Die is goed voor een paar draaibeurten, maar daar houdt het mee op. Meer eigen tracks zouden zowel Turner als dit album meer recht gedaan hebben.

Meer op File Under over Joe Lynn Turner (3)

Spotifykopen!kopen!

File: Joe Lynn Turner - Live In Germany
File Under: Ongemakkelijke nostalgie
File Audio: [Fragmenten] [TurnerSpace]







Ik vind het een geweldig album en het geluid is eveneens puik in orde. Ik heb het voorrecht gehad Joe Lynn Turner met Glenn Huughes te hebben zien optreden in Hamburg (1e HTP tour) en hij was toen ook al live bijzonder goed bij stem. De kleine grote man heeft een strot die klinkt als een klok en met de muzikale begeleiding is niks mee, al vind ik het gememoreerde "Power" een van de mindere tracks. er blijft heel wat te genieten over!

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.