Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Ludo: :) de film opent trouwens met een soort slapbass funkrockme...
Daniël.: Zeer sterke performance inderdaad, die gaandeweg steeds bete...
Stonehead: Gaga lanceert een eigen sociaal netwerk. http://mashable.com...
Storm: @Stonehead: LOL!...
Storm: Joep Pelt is zwaargewond bij een ongeluk in Afrika. Zijn vro...
vonx: jaja kost wat maar dan heb je ook wat...
Stonehead: Nieuw nummer "My Heart Beats": http://soundcloud.com/veronic...
JJ: Hey, Phil Lynott staat niet op de foto!?...
Stonehead: Midden-Europese bands overspoelen Nederland! (Zie ook dit hi...
George: Ja, daar ben ik ook benieuwd naar. Justin de deur uit en wee...
Prikkie: Meneer Martin is nog steeds geen happy bunny: http://www.roa...
Stonehead: Adresje: http://www.wishfulmusic.nl/index.php/nieuws/14-alge...
mara van uden: Rood and his band, Nighthawks at the Diner, are from the Net...
Prikkie: Gek genoeg ben ik wel benieuwd. Lambert heeft behalve een pr...
Stonehead: Tien redenen om Skrillex te haten. http://mthrfnkr.com/post/...
Storm: Shit. Honningbarna-drummer Anders Askildsen Eikås is omgekom...
Klaas: Het is inderdaad de Drentse The Wounded, maar ze hadden een ...
Melis: Zijn er meer foto's van deze Aux Raus nacht ergens te zien? ...
Ewie: Zijn dat de Bimbo´s zonder hun Malle Pietje?...
Ewie: Woeps. Ik had je een tik over je vingers moeten geven wegens...

Laatste recensies

Badmouth - Heavy Metal Parking Lot
The Monsters - Pop Up Yours!
Mike Patton / Chris Watson
Van Halen - A Different Kind Of Truth
Chris Connelly - Artificial Madness
Nada Surf - The Stars Are Indifferent To Astronomy
Supreme Dicks / Odonis Odonis
Rocket From The Tombs - Barfly
Roken Is Dodelijk - The Terrible Things
Primal Fear - Unbreakable

Prijsvragen

Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On
Does It Offend You, Yeah? - Don't Say We Didn't Warn You



Morrissey - Years of Refusal

(Decca)

Morrissey - Years of RefusalVijf poedelnaakte mannen op leeftijd, en een 7" vinyl-single als enige dat hun geslachtsdelen verbergt voor de camera. Het opvallendste aan deze foto is dat de serieus ogende man in het midden niemand minder is dan Morrissey. Het gaat goed met Mozzer. Hij doet gewoon lekker waar hij zin in heeft. En dat komt neer op in ieder interview vegetarisme prediken, heel erg veel optreden, en dus ook naakt poseren op de hoes van zijn nieuwe single. Of met een baby op de arm op de hoes van dit nieuwe album. Toen Morrissey in 2004 na jaren afwezigheid en zoektochten naar een geschikte platenmaatschappij een comeback maakte met You Are the Quarry was ik meteen weer verkocht. Opvolger Ringleader of the Tormentors uit 2006 viel een beetje tegen, maar nu is er dan Years of Refusal met tien nieuwe nummers en twee nummers die vreemd genoeg begin vorig jaar al op zijn Greatest Hits verschenen. Vreemd omdat deze twee 'hits' absoluut niet de sterkste nummers van het album zijn. Het opvallendste aan Years of Refusal is het hoge tempo. Morrissey wordt dit jaar vijftig, maar zijn muziek is ruiger dan ooit. Opener "Something Is Squeezing My Skull" gaat meteen stevig van start en begint ook tekstueel voor Morrissey's doen opvallend positief: 'I'm doing very well, I can block out the present and the past now'. Ook "Black Cloud" rockt stevig door, ondersteund door gitaarwerk van niemand minder dan mede-vegetariër Jeff Beck. Toch komen ook liefhebbers van de crooner in Morrissey aan hun trekken, vooral door schitterende nummers als de single "I'm Throwing My Arms Around Paris" en "You Were Good in Your Time". Morrissey is 25 jaar na de release van het debuut van The Smiths nog steeds een onvoorspelbare en onvoorstelbaar boeiende zanger.

Meer op File Under over Morrissey (6)

Spotifykopen!kopen!

File: Morrissey - Years of Refusal
File Under: Vijftiger geeft zich bloot
File Audio: [ MySpace]
File Video: [I'm throwing my arms around Paris]







Ik vind Morriseey solo, zeker als-ie erg richting rock afdrijft, meteen een beetje lomp en log. Maar op deze cd klinken ook de heftiger nummers erg fris en soepel. Prima plaat!

Een positieve Morrissey? Weet je zeker dat het dezelfde is?

Ik hoor dat positieve niet echt in deze plaat. Gelukkig maar... ;)

Nou, anders zouden de Sparks ineens een hilarische song minder hebben: "Lighten Up, Morrissey" http://www.fileunder.nl/archives/2008/07/sparks_exotic_creatures_of_the_deep.php

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.