Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Gr.R.: Ew.: Ze kondigden wel een nieuw nummer aan en ze speelden to...
Klaas: Ik heb ze voor je klaar gezet Gr.R....
Prikkie: Ik gok dat dat er hard doorheen gaat, met de Amerikaanse gez...
Eddy: @Storm. Hoe kun je het weer voor mekaar krijgen. Komt The Ga...
Stonehead: Er is nu ook een fijne video bij "O.N.E.": http://vimeo.com/...
Valerie voor Canvas: Els Pynoo konden we gisteravond aan het werk zien in het pro...
Paco: Wat een godin! Kan niet wachten om de plaat te checken, maar...
fenderwoods: @ George: Wat betreft de platenmaatschappijen niet in ieder ...
Ew.: Ah ja, ik had het zelf kunnen bedenken. ;-)...
Ew.: Grinnik. ...
 
iTunes Store
CD WOW! Goedkope CD’s
Bol.Com

NLStore.nl

Laatste recensies

The New Earth Group - Eurafricarabia
Blind Melon - For My Friends
Savatage - Still The Orchestra Plays
The Magnetic Fields - Realism
Benjy Ferree - Come Back To The Five And Dime Bobby Dee Bobby Dee
Dream Evil / Heathen
Alphabeat - The Beat Is ...
mr. a balladeer - Sorry, Kid
Marshall Crenshaw - Jaggedland
Solex vs. Cristina Martinez & Jon Spencer - Amsterdam Showdown, King Street Throwdown

Prijsvragen

C-Mon & Kypski - Kerstavond met...
Fruit Bats - Ticketactie
Sleepy Sun - Embrace
Peaches - Ticketactie
Alquin - Sailors And Sinners


Concert for Chile

Jack's Mannequin - The Glass Passenger

(Sire / Warner)

Jack's Mannequin - The Glass PassengerDe eerste woorden van The Glass Passenger zijn uitstekend gekozen, en niet alleen de woorden eigenlijk, de eerste klanken zijn net zo goed gekozen. Een cd beginnen met de woorden 'I want to hear some music', dat is de plank helemaal raak slaan toch? Want een andere reden om een cd op te zetten is er niet. Jack's Mannequin komt na vier jaar met het tweede studio-album na het vreemde debuut uit 2005. Niet dat de cd zo vreemd was, maar het verhaal van zanger Andrew McMahon is dat wel. Want direct nadat het debuutalbum klaar was, werd er bij Andrew acute lymfatische leukemie geconstateerd, een levensbedreigende kankervorm. In die tijd is de documentaire Dear Jack opgenomen en heeft
hij de Dear Jack Foundation opgericht. Pas eind 2007 konden ze weer beginnen met schrijven voor het vervolg op Everything in Transit. The Glass Passenger is dan ook een ode aan zijn wederopstanding geworden, met vreugde kijkt hij naar de toekomst en met respect naar zijn strijd voor zijn leven. De vreugde voor de toekomst hoor je er gelukkig het meest, want het is zeker geen neerslachtig album geworden. Mooie pianorock met een aantal verslavende nummers zoals het openingesnummer "Crashin" over het moment dat hij weer aan zijn muziek kon werken, het vrolijke "The Resolution" en het epische "Caves".

kopen!kopen!

File: Jack's Mannequin - The Glass Passenger
File Under: De piano als medicijn
File Audio:MySpace





Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.