Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Stonehead: Gaga lanceert een eigen sociaal netwerk. http://mashable.com...
Storm: @Stonehead: LOL!...
Storm: Joep Pelt is zwaargewond bij een ongeluk in Afrika. Zijn vro...
Jasper: Beste concert tot nu toe dit jaar in mijn optiek. Toch een v...
vonx: jaja kost wat maar dan heb je ook wat...
Stonehead: Nieuw nummer "My Heart Beats": http://soundcloud.com/veronic...
JJ: Hey, Phil Lynott staat niet op de foto!?...
Stonehead: Midden-Europese bands overspoelen Nederland! (Zie ook dit hi...
George: Ja, daar ben ik ook benieuwd naar. Justin de deur uit en wee...
Prikkie: Meneer Martin is nog steeds geen happy bunny: http://www.roa...
Stonehead: Adresje: http://www.wishfulmusic.nl/index.php/nieuws/14-alge...
mara van uden: Rood and his band, Nighthawks at the Diner, are from the Net...
Prikkie: Gek genoeg ben ik wel benieuwd. Lambert heeft behalve een pr...
Stonehead: Tien redenen om Skrillex te haten. http://mthrfnkr.com/post/...
Storm: Shit. Honningbarna-drummer Anders Askildsen Eikås is omgekom...
Klaas: Het is inderdaad de Drentse The Wounded, maar ze hadden een ...
Melis: Zijn er meer foto's van deze Aux Raus nacht ergens te zien? ...
Ewie: Zijn dat de Bimbo´s zonder hun Malle Pietje?...
Ewie: Woeps. Ik had je een tik over je vingers moeten geven wegens...
Gr.R.: Ik mis het briljante. Dit is een goede plaat, maar al die su...

Laatste recensies

Van Halen - A Different Kind Of Truth
Chris Connelly - Artificial Madness
Nada Surf - The Stars Are Indifferent To Astronomy
Supreme Dicks / Odonis Odonis
Rocket From The Tombs - Barfly
Roken Is Dodelijk - The Terrible Things
Primal Fear - Unbreakable
Hospital Bombers – At Budokan
First Aid Kit - The Lion's Roar
Bart Constant - Tell Yourself Whatever You Have To

Prijsvragen

Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On
Does It Offend You, Yeah? - Don't Say We Didn't Warn You



Sleepy Sun - Embrace

(ATP / Konkurrent)

Sleepy Sun - EmbraceElk jaar zijn er wel weer van die albums die je pas ver na hun release hoort, die je helemaal geweldig vindt en waarvan je denkt: 'Hoe kan het dat niemand me hier eerder met de haren bijgesleept heeft omdat-ie wist dat ik dit koel zou gaan vinden?!' Sleepy Sun heeft er met hun debuutplaat Embrace zo een afgeleverd. De band speelde nota bene zelfs op Crossing Border en ik heb ze gewoon genegeerd. Misschien omdat ik het meisje er te 'hippie' uit vond zien op de foto die Dennis eerder dit jaar maakte? Het is me allemaal volstrekt onduidelijk. Wat me talrijke draaibeurten later wel duidelijk is, is dat deze jongelingen uit (oorspronkelijk) Santa Cruz een geweldige psychedelische rockplaat afgeleverd hebben. Een beetje een rare overigens ook. Want de manier waarop ze West Coast '60s pop ("Golden Artifact") afwisselen met bijna Sabbathiaanse rock (of misschien zou je het wel gewoon stoner moeten noemen zoals in "New Age") en dat zelfs met elkaar versmelten tot een eigen trip, is op zijn minst wonderbaarlijk te noemen. Wat erg koel is aan Sleepy Sun is de samenzang tussen Bret Constantino en Rachel Williams. Die kent zijn hoogtepunt in het dik zeven minuten durende "Sleepy Son", een track die rustig begint, maar langs Hendrix-achtige gitaarpartijen culmineert in een doordreinende psychedelische trip waarbij live oordopjes vast geen overbodige luxe zullen zijn. Als de band je dan nog niet voor je gewonnen heeft, dan spelen ze in "White Dove" nog een extra sterke (en lange!) troefkaart uit die je als vanzelf in trance brengt met de hypnotiserende geluidsgolven die kolkend je speakers uit denderen. De oase van rust waarin het nummer eindigt zorgt ervoor dat je trip niet bad eindigt. Al zou de "Snow Goddess" die erop volgt met zijn stimulerende baspartijen en angstaanjagende gitaarfuzz hier met gemak alsnog voor kunnen zorgen.

Jij ook zin in zo'n trip? In samenwerking met Belmont Bookings gaven we setjes tickets weg van het optreden dat Sleepy Sun doet in Paradiso. Daarvoor ben je nu te laat.

Meer op File Under over Sleepy Sun (7)

Sleepy Sun live zien kan hier: [ism Podiuminfo / Festivalinfo]
23 mei 2012 in Vera, Groningen

kopen!kopen!

File: Sleepy Sun - Embrace
File Under: Vette (tot nu toe gemiste) shit
File Audio: [MySpace]
File Video: [White Dove][New Age]







Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.