Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

kweetnie: volgens mij komt dat omdat die zanger een soort vanvelzen is...
Gr.R.: Ew.: Ze kondigden wel een nieuw nummer aan en ze speelden to...
Klaas: Ik heb ze voor je klaar gezet Gr.R....
Prikkie: Ik gok dat dat er hard doorheen gaat, met de Amerikaanse gez...
Eddy: @Storm. Hoe kun je het weer voor mekaar krijgen. Komt The Ga...
Stonehead: Er is nu ook een fijne video bij "O.N.E.": http://vimeo.com/...
Valerie voor Canvas: Els Pynoo konden we gisteravond aan het werk zien in het pro...
Paco: Wat een godin! Kan niet wachten om de plaat te checken, maar...
fenderwoods: @ George: Wat betreft de platenmaatschappijen niet in ieder ...
Ew.: Ah ja, ik had het zelf kunnen bedenken. ;-)...
 
 
 
(Bol.com
NLStore.nl 
 
Animal Collective - Fall Be Kind
Anneke Konings - Feelings & Fairytales
Oh No Ono - Eggs
La Ira De Dios - Apus Revolution Rock
The New Earth Group - Eurafricarabia
Blind Melon - For My Friends
Savatage - Still The Orchestra Plays
The Magnetic Fields - Realism
Benjy Ferree - Come Back To The Five And Dime Bobby Dee Bobby Dee
Dream Evil / Heathen
Lacrosse - ticketactie
Frank Turner - Poetry of the Deed
Damien Jurado - Ticketactie
Coparck - Ticketactie
Hospital Bombers - When the Cows Come Home


Concert for Chile

St. Vincent - Actor

(4AD / V2)

St. Vincent - ActorWie een recensie schrijft over Annie Clark, ontkomt er bijna niet aan om ook even de namen van The Polyphonic Spree en Sufjan Stevens te noemen. Want dat zijn allebei artiesten met wie Annie ooit heeft samengewerkt. Soms echter gaat ze solo, en dan transformeert ze tot St. Vincent, een naam die doet denken dat het gaat om een man. Dat klopt dus niet. Wat een mooie brug is naar de cd zelf, want Annie staat lieflijk als altijd afgedrukt op de voorkant, en ook haar soms Joni Mitchell-achtige stem klinkt zoet. Maar: de tegenstelling met haar muziek is groot. Dreigend, vaak electronisch met een bak gitaarfuzz er overheen, en soms zelfs tegen het onbehaaglijke aan, maakt haar muziek de weg vrij voor Annie's stem. Die heftige uitbarstingen (met dank aan de ritmesectie van Midlake) worden wel afgewisseld met lieve liedjes als "The Bed" en "The Party", en zo wordt langzaam duidelijk dat Annie je telkens op het verkeerde been wil zetten, maar nooit kan verbergen dat ze ondanks alle experimenten uiteindelijk altijd voor een heus popliedje gaat. Dat maakt Actor meer dan haar debuut Marry Me een plaat die zowel popliefhebbers als fans van het experiment zou kunnen aanspreken.

Voor het concert in Tivoli waar St.Vincent in het voorprogramma staat van Mercury Rev gaven we ism Tivoli kaartjes weg. Gewoon zo maar! Maar je bent nu wel te laat daarvoor

Meer op File Under over St. Vincent (6)

kopen!kopen!

File: St. Vincent - Actor
File Under: Eigenzinnigheid troef
File Audio: [MySpace]





Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?








De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.