Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

Ludo: lief slotnummerke (Zita Swoon-oude stijl) ...
George: Ik heb haar in 2005 al geclaimd! Ze is van mij! http://www....
veen: ik onderstreep tom zijn gedachte. (zie ik nou een kameelteen...
veen: np. ;)...
JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...

Laatste recensies

Storm Corrosion - Storm Corrosion
Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova
Sarah Jaffe - The Body Wins
Crazy Lixx - Riot Avenue / Player - Addiction EP

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Diesel Disko / Katbite

(Eigen Beheer & Eigen Beheer)

Diesel Disko - Diesel Disko Zo zit je een middagje wat MySpace-profielen rond te browsen en zo heb je opeens de pagina van de Nederlandse band Diesel Disko een uur op repeat staan. Die is namelijk verslavend fout hip. Denk Duitse jaren tachtig-meezinghits, maar dan zonder gitaren en vooral zonder al teveel gemeend drama. Wel krijgt u een gevaarlijk galmend orgeltje, fijne keyboards, het euforische refreintje uit "Halloween" en de ernstig over de top schmierende aardappelzeurstem van Martijn Doolaard, waarmee hij vermoedelijk al heel wat douchegordijnen heeft doen sidderen. Diesel Disko is knap verfrissend na de toch wel tegenvallende worp van Outsmarted waar Doolaard eerder in zong. Kort na het verschijnen van de recensie op File Under gooide Outsmarted de handdoek in de ring. Dat wil ik nu zeker niet veroorzaken. Daarom deze niets verhullende woorden als afsluiting: meer van dit, alstublieft!

Katbite - Imaginary ThingsVoor Katbite hoefde ik niet te MySpacen, die houdt File Under braaf op de hoogte door gevulde enveloppen. Dat vond jnnk in het begin misschien niet om enthousiast over terug te schrijven, maar nu we bij enveloppe nummer drie aangekomen zijn, word ik enthousiaster. Zeker omdat ze nog naar ons lijkt te luisteren ook. Ik klaagde over de matige productie van haar Sweet Rebellion-cd en pardoes heeft ze voor deze ep gebruik gemaakt van de diensten van Maarten Besseling en Volmanza. Slimme zet. Net als het inzetten van Arthur Adam Ten Cate, waar wij al langer fan van zijn. Maar het belangrijkste is toch wel dat Katherine Leese als songschrijver weer een flinke stap vooruit gezet heeft. De liedjes zijn zelfs fris en opbeurend te noemen. Het swingende "Pick and Choose" is met zijn ragfijne koortjes zo'n echte oorwurm. Doordat de stem van Kat in de loop van de jaren ook verbeterd is, waardoor ze in de spannende pianoballade "Fix Ourselves" nu ook fier overeind blijft.

Meer op File Under over Katbite (3)

kopen!kopen!

File: Diesel Disko - Diesel Disko EP
File: Katbite - Imaginary Things
File Under: Vooruitgang
File Audio: [DieselSpace][Kat-space]







Diesel Disko heeft inmiddels een poging tot een clip bij het fijne Halloween: http://vimeo.com/2771068

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.