Zoeken


Web www.fileunder.nl

Laatste reacties

George: Net als een echte relatie bedoel je?...
Ludo: lief slotnummerke (Zita Swoon-oude stijl) ...
veen: ik onderstreep tom zijn gedachte. (zie ik nou een kameelteen...
veen: np. ;)...
JOHN CLEMENS: Heel leuk, dat die vriendelijke Tom zo'n boek heeft geschrev...
Ludo: ik vond 'm gemeen! ;)...
Ewie: Als je nog niet overtuigd bent, hier staat de teaser http://...
Stonehead: Over driehoekjes: http://www.mobypicture.com/user/jobdewit/v...
Evert Nijkamp: Kijk van die recensie word ik zelfs ook vrolijk! Leuke zomer...
Dennis: Prachtig stukje... Moest wel gaan luisteren na het lezen... ...
Stonehead: Counting Crows geven vier tracks van hun nieuwe plaat weg vi...
Stonehead: Video bij "Genesis": http://vimeo.com/25338800...
Prikkie: Transgender *was* 'ie dan dus al: https://nl.wikipedia.org/w...
Erik Luyten: :D...
Ewie: Het wachten is op de eerste Deense reactie. :-)...
Prikkie: Inmiddels is mij gebleken dat deze Mojoceratops de eerste en...
Prikkie: Wacht effe, hoe kun je de jaren tachtig overslaan als het ov...
Rene: Hee Winny! ik vind Neil Taylor een ongelofelijk lieve man. E...
Ludo: All Them Losers is wel een leuke Petty-pastiche toch? voor m...
Stonehead: Een nieuw Eefjeliedje: http://www.youtube.com/watch?v=3KPyE_...

Laatste recensies

Julian Sas - Bound To Roll
Epica - Requiem For The Indifferent
Storm Corrosion - Storm Corrosion
Quakers & Mormons - Evolvotron
Tom Egbers - Rory Storm. Hoe de koning van Liverpool werd onttroond door The Beatles (boek)
It Bites - Map Of The Past
DZ Deathrays - Bloodstreams
Paradise Lost - Tragic Idol
Django Django - Django Django
Girlyman - Supernova

Prijsvragen

The Sisters Of Mercy - Ticketactie
Hartverwarmende Haldern Pop posteractie
deBeschaving 2011 - Voorpret
Dauwpop 2011 - Voorpret
Arquettes - Wave On



Autorace - Autorace

(Hovercraft)

autorace-autorace.jpgStel: je zit in een bandje en dat bandje gaat al ongeveer vijftien jaar mee. Het debuut mocht je op een Amerikaans label uitbrengen, maar inmiddels ben je 'afgedaald' tot een eigen label. Alle zalen van Nederland die interesse zouden kunnen hebben voor de niet al te makkelijk behapbare lo-fi liedjes heb je wel gehad en bij de naam van je band wordt alleen nog maar verzucht "bestaan die nog?" Ondertussen stel je muzikaal echter nog steeds wat voor en eigenlijk zitten je platen beter en beter in elkaar. Wat doe je dan? Nou, dan begin je opnieuw. Zo dacht althans deze band uit Arnhem / Nijmegen erover. Hoe de naam was moet je zelf maar achterhalen, want als je hun muziek kent dan herken je het geluid meteen. De band gaat met Autorace door waar ze mee gestopt waren en dat is eigenwijze liedjes maken die bol staan van de ideeën. Opvallend is dat de bassiste nu ook mag zingen en dat geeft een fijne Maureen Tucker-link aan het geluid. De keyboardman die bij de oude band nog op het album meespeelde lijkt definitief vertrokken, maar dit weet Autorace prima op te vangen. Ik hoor althans een vet rammelend orgeltje op mijn favoriet "Really really really". Oh ja, de drie heren en dame hebben weer een Amerikaans label gevonden via een bevriende band. Het avontuur kan opnieuw beginnen.

Meer op File Under over Autorace (4)

Spotifykopen!kopen!

File: Autorace - Autorace
File Under: Wroom naar start en opnieuw scheuren door lo-fi land
File Audio: [ MySpace]







Ben wel lichtelijk benieuwd, want volgens mij was het ooit de band met op de cd-hoes een tas met een eend er in.
De zangkwaliteiten van de bassiste deden mij in het verleden hopen om zo min mogelijk zang van haar, dus ik ben heel benieuwd of deze net zo'n ontwikkeling hebben doorgemaakt als de band.

En dan is er ook noges een clip bij het nummer Really really really te bekijken : http://www.youtube.com/watch?v=XJu8kxqq_l0

Gegroet!

Zeg er het uwe van...










Zullen wij op uw gegevens passen?









De redactie van File Under heerst hier. En daarom behouden wij ons het recht voor racistische en/of kwetsende commentaren te mogen verwijderen.